Vážení rodiče,

nemocnice Kadaň nám nabídla možnost testování žáků 1.tříd v odběrovém místě v prostorách nemocnice u recepce při  hlavním vstupu do lůžkové části.

Testování pro zájemce je možné v termínu 30.08. a 31.08. v době od 07:00 do 15:00 – testy antigenní, testy PCR.

Od 01.09.2021 je možné využít odběrové místo v nemocnice ve době od 07:00 do 13:00 viz informace na internetových stránkách nemocnice.

https://www.nemkadan.cz/pro-verejnost/verejnost/aktuality/testovani-pro-verejnost-odberove-misto-nemocnice-kadan-248cs.html

Pro usnadnění průběhu testování je možné využít připravený formulář v příloze, který je možné vyplnit předem a předložit na recepci nemocnice. Formulář je k dispozici také na recepci nemocnice.

Testování se netýká dětí, které prodělaly covid v uplynulých 180 dnech od prvního pozitivního testu popř. očkovaných dětí.

Vážení rodiče,

v případě, že nevyužijete této možnosti, platí, že se prvňáčkové budou testovat ve škole 2. září (viz informace) Podrobnosti budou sděleny na společné schůzce 1. září, která se bude konat po odchodu dětí do tříd, v aule za účasti 1 zákonného zástupce. Samozřejmostí je ochrana dýchacích cest respirátorem!

 

 

382 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno