Dnes ráno v 8 hodin přivítaly v aule naše nejmenší žáčky paní ředitelka a třídní učitelky. Pozdravit je přišla také zástupkyně města paní Gvoždiáková, aby jim popřála úspěšné vykročení do další životní etapy.

Druháčkové přišli svým novým spolužákům zatančit, a kdo měl z prvňáčků chuť a nestyděl se, tak se ke společnému reji přidal. Poté následovala přísaha prvňáčků a následně už každý z nich obdržel pamětní list a krásnou knihu, kterou pro ně připravilo město Kadaň. Druháčkové předali mladším kamarádům žezlo prvňáka a pak už se všichni vydali na společnou prohlídku svých nových tříd, kde je také čekaly další dárečky. 

Škoda, že počasí nám dnes nedovolilo završit tento první slavnostní den vztyčením školní vlajky a společným zpěvem naší hymny. Takže, aby nám to nebylo líto, vyprovázela děti ve vestibulu alespoň při odchodu domu.

Milí žáci, začal nový školní rok a já přeji vám, vašim rodičům a učitelům, aby byl plný pohody, bez velkých útrap a problémů, aby se všem ve škole líbilo a abychom se k sobě chovali vždy s úctou a laskavostí. Nezapomeňte, že dobrých výsledků dosáhnete jen snahou a pilnou prací. A my učitelé vám v tom budeme určitě pomáhat.

Tak úspěšný školní rok milí žáci!

ředitelka školy

3

foto vítání prvňáčků

foto prvňáčkové

 

‚https://‘ “>

423 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno