„Už měsíc jsou z nás prvňáci“…..je název článku, který můžete najít v deníku Mladá Fronta DNES vydaného v pátek 9. října 2015.
Do školních lavic letos v září poprvé usedly desetitisíce dětí z celého Česka. Redakce MF DNES při této příležitosti už tradičně představuje žáky prvních tříd, jejichž základní školy se přihlásily do projektu Prvňáčci. V celé České republice se projektu zúčastnily stovky škol a jen na severu Čech škol o 47 škol s 86 prvními třídami.

1.A

 

Naše škola se také jako jediná z kadaňských škol už řadu let tohoto projektu účastní a tak je nám ctí, Vám představit naše nejmenší žáčky a jejich třídní učitelky. Za měsíc ve škole toho už spoustu dokázali a také se zúčastnili několika akcí, např. se zúčastnili Dne bez aut, absolvovali vycházku po našem krásném městě, setkali se s autorem knihy „Kapřík Mertlík“, s družinou navštívili městskou policii a byli v městské knihovně.
14. října se pochlubí svým rodičům během dopoledne, jak už to krásně ve škole zvládají a 27. října se pojedou podívat za odměnu do Chomutova na zvířátka.

Prvňáčkové, jste šikovní a moc to vám a vašim učitelkám sluší :).

1.B

 

 

  ‚https://‘ “>

1593 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno