1. června jsme oslavili společně Den dětí. Nejdříve jsme si doplnili text a dozvěděli jsme se proč a jak se slaví Den dětí. Následně jsme si připravili náš oblíbený popcorn a pohoupali jsme kamarády. Každý z nás vyslovil co by si  přál za dárek, a když se venku oteplilo, vyrazili jsme na dětské hřiště.
 
IMG-20220611-WA0000
 
 
Bee bot včelka mezi druháčky
Kadaňské gymnázium nám zapůjčilo robotické včelky a druháčci si je vyzkoušeli na vlastní kůži. Bee bot je neobvyklý robot ve tvaru chodící včelky, který vydává zvuky a pohybuje se po podlaze dle dříve naplánované trasy (díky funkčním tlačítkům). A tak jsme mohli rozvíjet logického myšlení. Velmi nás to bavilo a nejedna otázka zněla –  Kde si to můžu koupit? Já to chci domů.
 
IMG-20220611-WA0021
 
 
Druhý sportovní den našich druháčků
Opět jsme se obě třídy sešly na hřišti a utkaly se v souboji. Vítězi byli nejen jednotlivci, družstva, ale všichni žáčci, protože tento sportovní den zvládli na jedničku, hráli v duchu fair play a nikdo zápolení nevzdal. A v čem jsme se to utkali? Florbal, vytrvalostní běh, fotbal, točení kruhem, přeskoky přes švihadlo a zapamatovaná. Sladkou tečkou byla zmrzlina.
 
IMG-20220611-WA0037
 
 
 
343 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno