Vážení rodiče, krizovým nařízením vlády dojde od pondělí 12.10. 2020 k omezení provozu škol. Výuka na naší škole bude organizována takto:

V týdnu od 12. do 16. října se žáci 6.A, 7.A, 8.A a 9.A budou vzdělávat prezenčně (budou chodit do školy) a žáci 6.B, 7.B, 8.B a 9.B se budou vzdělávat distančně (budou doma).

V následujícím týdnu od 19. do 23. října se budou prezenčně vzdělávat žáci 6.B, 7.B, 8.B a 9.B (budou chodit do školy) a děti ze 6.A, 7.A, 8.A,a 9.A se budou vzdělávat distančně (budou doma).

Žáci na distanční výuce budou mít zadány domácí úkoly od vyučujících, vypracované úkoly přinesou a odevzdají v týdnu prezenční výuky na hodině daného předmětu.

Zadání domácích úkolů najdete též na stránkách školy v menu TŘÍDY pod hlavičkou jednotlivých tříd a také zde budou vloženy případně podrobnější informace.

V případě, že žák není daný týden ve škole (nemoc, jiné důvody) a zadání úkolů nedostal a nemůže si je ze stránek školy stáhnout, je možné si je vyzvednout v pondělí max. v úterý od 12 do 15,00 hodin, je ale nezbytné domluvit předání s třídní učitelkou / učitelem.

Žák na distanční výuce má nárok na oběd ve školní jídelně a to v čase od 12,30 do 13,00 hodin. V případě, že služeb školní jídelny nevyužijete, je potřeba obědy odhlásit.

Připomínám, že účast na distanční výuce je povinná a absenci je nutné omluvit.

Provoz družiny zůstává nezměněn.

Prosíme, sledujte aktuální zpravodajství a webové stránky školy, stránky tříd pro další informace.

Dále Vás informuji, že taktéž nařízením vlády se podzimní prázdniny prodlužují o dva dny –  pondělí a úterý 26. a 27.10. Všechny děti budou tedy doma celý týden od 26. do 30. října.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Irena Gahlerová, ředitelka školy

 


 

 

Dále Vás informuji, že taktéž nařízením vlády se podzimní prázdniny rozšiřují na pondělí a úterý 26. a 27.10. Všechny děti budou tedy doma celý týden. Děkujeme za pochopení.

‚https://‘ “>
695 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno