Vážení rodiče, nabízíme vám

systém, Evidence docházky žáka“.

Smyslem je zajistit kontrolu rodiče nad příchodem a odchodem dítěte do a ze školy. Dítě svůj čip přiloží u vstupu do školy ke čtečce, ta jeho příchod / odchod zaznamená a odešle během několika minut jednomu ze zákonných zástupců SMS zprávu o přítomnosti dítěte ve škole nebo odchodu ze školy.

Systém je nastaven tak, že bude odesílat  univerzální text (*** Registrace žáka ***) v každém čase. Každým přiložením čipu bude odeslána stejná SMS pouze s jiným časovým údajem.

Pokud máte o tuto službu zájem, vyplňte prosím návratku (přinese vaše dítě ze školy, nebo dostanete v kanceláři školy, popř. ke stažení zde), kterou odevzdáte v kanceláři školy a zároveň zaplatíte poplatek 200,- Kč za rok (20,- Kč za měsíc).

 Vaše dítě obdrží čip, který je majetkem školy a který, při zrušení této služby, je nutno vrátit.

V případě, že Vaše dítě mělo tuto službu již v minulém školním roce placenou, není třeba znova vyplňovat návratku, pokud máte i nadále o tuto službu zájem, pouze zaplatíte v kanceláři školy 200,- Kč na další školní rok.

Pokud zájem již nemáte, je nutné v kanceláři školy čip, který je majetkem školy, vrátit!!!

Tato nabídka se nevztahuje pro děti, které chodí do družiny, protože čtečka je nainstalovaná pouze u hlavního vchodu do školy.

V případě ztráty čipu, nebo jeho nevrácení je účtován poplatek 70,- Kč.

 

 


 

1654 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno