Tento průkaz je především identifikačním dokladem, který potvrzuje totožnost žáka  a jeho příslušnost k naší škole. Kromě toho funguje jako mezinárodně uznávaný doklad o školní docházce, akceptovaný ve 130 zemích světa (včetně všech členských zemí EU), a také jako karta využitelná pro zhruba 2 000 různých slev a výhod v ČR. 

S novým školním rokem byla spuštěna mobilní aplikace ALIVE APP pro držitele průkazů ISIC, ISIC Školák, ITIC a ALIVE. Uživatelé si budou moci v aplikaci zobrazit digitální průkaz, všechny slevy, soutěže a svá cestovní pojištění. Digitální verze průkazu bude platná jak v dopravě, tak u poskytovatelů slev. Studenti, učitelé i zaměstnanci školy tak budou mít svůj průkaz a všechny jeho výhody vždy po ruce.

Co přináší ISIC Školák vydaný přes naši školu? 

  • funguje jako čipová karta do jídelny
  • je oficiálním průkazem žáka naší školy
  • slouží jako doklad o věku držitele (např. pro zlevněné jízdné)
  • slevy na více než 2 000 místech v ČR

kompletní seznam slev a informací najdete na www.isic.cz

Platnost školního průkazu ISIC Školák je 5 let ode dne vydání a je omezena dobou školní docházky na naši školu.

Cena průkazu je 350,- Kč. V případě ztráty či zničení je vystaven duplikát za 100,- Kč.

Vážení rodiče, pokud budete mít zájem o vystavení tohoto průkazu, vyplňte prosím Žádost o vystavení průkazu (na požádání vydá kancelář školy, popř. ke stažení zde) a odevzdejte v kanceláři školy s poplatkem 350,- Kč. popř. je možno částku uhradit na účet školy č. 7430-441/0100 (do poznámky je nutno napsat ISIC + jméno a příjmení žáka).

Škola zajistí fotografii žáka a následné objednání průkazu.

více informací zde

žádost

2108 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno