Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že od 1. 6. 2022 dojde k navýšení ceny mezinárodního žákovského průkazu ISIC Školák, který nabízíme svým žákům.

Tento průkaz je především identifikačním dokladem, který potvrzuje totožnost žáka a jeho příslušnost k naší škole; kromě toho funguje jako mezinárodně uznávaný doklad o školní docházce, akceptovaný ve 130 zemích světa (včetně všech členských zemí EU), a také jako karta využitelná pro zhruba 2.000 různých slev a výhod v ČR.

Co přináší průkaz ISIC Školák vydaný přes naši školu?

  • Funguje jako čipová karta do jídelny
  • Je oficiálním průkazem žáka naší školy.
  • Pro mnohé instituce a veřejné dopravce slouží jako ideální doklad o věku držitele, např. pro získání zlevněného jízdného.
  • Školní průkaz ISIC není potřeba si pořizovat každý rok znovu. Jeho platnost je až pět let od vydání; platnost je také omezena dobou docházky na základní školu.
  • Školní ISIC Školák je levnější! Průkaz stojí jen 250 Kč na celou dobu platnosti (průkaz pořízený mimo školu stojí ročně 500 Kč). V případě ztráty či zničení vystavujeme duplikát za 110 Kč.

Pokud máte zájem o vystavení tohoto průkazu, vyplňte a podepište žádost a odevzdejte ji s poplatkem 250,- Kč v kanceláři školy.

Průkazovou fotografii žáka zajistí naše škola.

Hotový průkaz s pouzdrem a šňůrkou na krk bude žákům vydán ve škole. Děkuji.

Mgr. Irena Gahlerová, ředitelka školy

více informací zde

žádost

 

 

311 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno