Vážení rodiče,

uplynuly více jak 2 týdny ode dne, kdy nám zavřeli školy. Rázem jsme se vy i my dostali do situace, na kterou nebyl nikdo připraven a se kterou nikdo z nás neměl zkušenosti.

Z vás se stali učitelé a my jsme se snažili všemi možnými prostředky, které jsme znali a měli jsme dostupné, vám nějak pomáhat.

Různé instituce nás zahrnuli nabídkami na vzdělávání on -line a vzdělávání zdarma. Není vůbec jednoduché se těmi nabídkami prokousat a hlavně jsme velmi rychle zjistili, že většinou nemají učivo pro všechny ročníky a nebo nesplňují osnovy učiva základní školy a nebo mají složitý systém přihlašování.

A dalším problémem, který se snažíme řešit, je to, že ne všichni žáci mají doma počítač a jeho připojení na internet.

Za těch více jak 14 dní se každý učitel (učitelka) snažil navázat kontakt s vámi a se svými žáky např. Na WhatsAppu, Messengeru, e-mailem, popř. telefonicky a možná i jinými způsoby.

Protože ani my se nemůžeme scházet, spolupracujeme a kontaktujeme mezi sebou též e-mailem nebo telefonicky.

Zkusili jsme nastavit určitá pravidla v následujícím vzdělávání, tak aby se neměnila a společně jsme mohli přečkat tyto nelehké chvíle. A vás prosím, abyste kontaktovali své učitele v případě, že budete mít jakýkoliv problém. Vše se budeme snažit nějak vyřešit.

Mějte na paměti, že i oni mají své děti, rodiče a prarodiče , o které se také starají a v některých případech to též nemají lehké.

Všechny konkrétní informace ohledně domácího vzdělávání najdete v horní liště – Domácí výuka – během příštího týdne.

Vážení rodiče, chtěla bych vám všem moc poděkovat za vaši spolupráci, které si nesmírně vážíme.

Na příští týden vyhlašujeme „Týden bez úkolů„.

Prosíme vás abyste s dětmi na 1. stupni každý den přečetli kousek pohádky a procvičovali ústně jednoduché počty. Pokud jste nestihli vypracovat všechna cvičení, která jste měli v požadavcích uplynulých týdnů, tak prosíme dokončit a popř. pokud to paní učitelky požadovaly, tak poslat. Nechte děti sledovat UčíTelku.

Na 2. stupni mají žáci možnost dokončit a odeslat požadované úkoly a případně procvičovat učení. A vás rodiče prosím, abyste zkontrolovali, zda tak učinili.

Děkujeme

ředitelka školy

 

‚https://‘ “>

434 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno