Ve středu  27. 3. se na naší škole uskutečnil v rámci oslav Dne učitelů napínavý turnaj ve florbale, kde se žáci i učitelé posílení p. školníkem opět ukázali v plné síle.

Týmy 9.A a 9.B zaujaly první dvě příčky, ale největší překvapení přišlo ze třetího místa, které si odnesli naši učitelé. Turnaj, který se konal ve školní tělocvičně, přilákal jak hráče, tak fanoušky, kteří se těšili na vzrušující zápasy a soutěživou atmosféru.

Tým 9.A ukázal svou dominanci na hřišti od prvního zápasu a potvrdil svou pozici favorita celého turnaje. S pečlivě vedenými útoky a nepřekonatelnou obranou si vysloužili první místo a ukázali, že tvrdá práce a týmová koordinace jsou důležitým faktorem k úspěchu. Nenechte se však zmást, druhé místo nebylo také vůbec lehké. Tým 9.B bojoval s chutí a nasazením a dokázal se propracovat až na druhé místo. Jejich vytrvalost a bojovnost přinesly obdiv fanoušků i soupeřů.

Ale největším překvapením tohoto turnaje bylo třetí místo, které si odnesli naši učitelé s p. školníkem. I když je vidíme každý den ve třídě nebo na chodbě, jejich dovednosti na hřišti nás překvapily. Jejich zkušenost a taktika jim umožnily porazit týmy mladších hráčů a vybojovat si místo na stupních vítězů.

Ačkoli se turnaje účastnily především týmy starších žáků, chceme vzdát hold i nejmladšímu týmu turnaje. Tým složený z pátých tříd ukázal obrovskou statečnost a odhodlanost, když se postavil tváří v tvář starším a zkušenějším soupeřům.

Celý turnaj nejenže přinesl vzrušující sportovní zážitky, ale také posílil pouta mezi žáky a učiteli. Gratulujeme všem týmům k jejich výkonům a těšíme se na další sportovní události.

IMG-20240327-WA0009

IMG-20240327-WA0003

 

70 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno