3.B

 
 

v případě dotazů a konzultací se obraťte na paní učitelku: bubikova@1zskadan.cz

 

učivo 16.3.  -20.3.

učivo 23.3. – 27.3.

30.3. – 3.4….opakujeme, procvičujeme, nové zadání nemáme – trošku odpočíváme:)


 

6. – 17.4.  vzhledem k velikonočním svátkům zadáváme úkoly na 7 školních dnů


 

20. – 24.4.


 

27.- 30.4.


 

4.5. – 7.5.  na tento týden vyhlašujeme „Týden bez úkolů„.

Prosíme vás abyste s dětmi každý den přečetli kousek pohádky a procvičovali ústně jednoduché počty. Pokud jste nestihli vypracovat všechna cvičení, která jste měli v požadavcích uplynulých týdnů, tak prosíme dokončit a popř. pokud to učitelé a učitelky požadovali, tak poslat. Nechte děti sledovat UčíTelku.


 

11.5. – 15.5.


 

18.5. – 22.5


 

25.5. – 29.5.  na tento týden opět vyhlašujeme „Týden bez úkolů„.

Opět vás prosíme, abyste s dětmi každý den přečetli kousek pohádky a procvičovali ústně jednoduché počty. Pokud jste nestihli vypracovat všechna cvičení, která jste měli v požadavcích uplynulých týdnů, tak prosíme dokončit a popř. pokud to paní učitelky požadovaly, tak poslat. Nechte děti sledovat UčíTelku.

Děkujeme


 

1. – 5.6.

 

8. – 12.6.

 

Vážení rodiče, v pátek 12. června ukončujeme distanční vzdělávání a začneme se připravovat na ukončení školního roku a též na hodnocení žáků.

Chtěli bychom vás požádat o odevzdání žákovských knížek (můžete je hodit i do schránky na škole) a o odevzdání vypůjčených knížek ze školní knihovny.

Všechny ostatní pomůcky a učebnice (pokud jsou školou zapůjčené) budou děti vracet až příští školní rok.

O závěru školního roku a předávání vysvědčení vás ještě budeme informovat zde na stránkách školy a popř. též telefonicky.

Během tohoto týdne prosíme o doplnění a odeslání požadovaných úkolů (i těch, které jste nestačili odevzdat z minulých týdnů), aby učitelky a učitelé vašich dětí mohli uzavřít klasifikaci a děti ohodnotit.

Pokud jste s námi během celé distanční výuky spolupracovali, nemusíte se bát špatných známek. Není v našem zájmu dětem známky zhoršovat, protože za vzniklou situaci nikdo z nás nemůže.

Vážení rodiče, chtěla bych Vám za celý náš učitelský sbor moc poděkovat za Vaši pomoc, za Vaši trpělivost a za Vaši spolupráci. Nikdo z nás to neměl jednoduché a my si Vaší pomoci nesmírně vážíme.

Přeji Vám všem pevné zdraví, zaslouženou dovolenou a hodně sluníčka a budeme se všichni těšit na září, kdy jak moc a moc doufáme, se uvidíme jako za starých časů bez koronaviru.

ředitelka školy Mgr. Irena Gahlerová