Den pátý

Lyžujeme, loučíme se s prostředím, kde jsme si užili pěkných pár dní, za chvíli budeme balit a pak hurá domů. Příjezd kolem 17 hodiny.

Takže posledních pár foteček

IMG_9436

Den čtvrtý

Den čtvrtý lyžařského kurzu jsme opět trávili celý den na sjezdovce. Po obědě jsme připravili pro žáky slalomovou dráhu a uspořádali závody. Před večeří jsme besedovali na téma práce horské služby. Po večeři jsme vyhodnotili všechny závody a jiné aktivity během lyžařského kurzu. Poté nás čekal zábavný večer.

IMG_9365
Zítra odjiždíme po výuce lyžování v 16.15 h a návrat ke škole bude kolem 17.00 h.

image1

Den třetí

Třeti den našeho pobytu jsme si rozdělili na dvě části. Celé dopoledne jsme lyžovali na svahu a zdokonalovali své lyžařské dovednosti. Z důvodu bezpečnosti je třetí den kritický, tělo nejvíce unavené, a proto jsme po obědě a poledním klidu naplánovali outdoorové týmové hry. Po přednášce na téma mazání lyží jsme pro žáky uspořádali turnaj ve stolním tenisu.

image5

Den druný

Druhý den našeho kurzu utekl jako voda. Největší pokrok udělali žáci z oddílu začátečníků. Lyžaři i snowboardisti poprvé sjeli sjezdovku, někteří i bez pádu a vyjeli vlekem. Pokroky jsou vidět a to je důležité. Před večeří jsme měli přednášku na téma rizika hor a jak se v lyžařském středisku chovat. Těšime se na zítřek.

image2

Den první

Posíláme pozdrav z chaty Dukly. Dopoledne jsme v pořádku dorazili a ubytovali se na pokojích. Cesta utekla rychle a bez komplikací. Na svahu jsme se rozdělili do skupin a začali s výukou. Všichni začátečníci se snažili a u některých jsou po prvnim dni vidět velké pokroky. Chválíme všechny děti a zdravíme do Kadaně.
Mgr. Marková

image3

další foto

První zpráva o příjezdu na hory

Všichni dojeli v pořádku a hned se vrhli na sjezdovky. Večer budou další zprávy a možná i nějaké foto.

Vzkaz pro některé rodiče: jak to, že jste dětem nedali svačinu a pití!!!! Měli jste to v propozicích, že děti dostanou až večeři!

IMG_2497

foto z odjezdu

  ‚https://‘ “>

1341 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno