Tak jsme se dočkali! Bylo pondělí 10. června a my, plni elánu, jsme čekali na náš vlak do Vojkovic nad Ohří a následně na autobus, který nás dopravil na Svatý Hubert (Huberťák). 15 kánoí a 1 raft i s vestami nám nachystal pan Hammerbauer (Hamík), kterému tímto moc děkujeme za půjčení vodáckého vybavení. A tak náš vodácký kurz mohl začít.

První den jsme měli úkol jasný, doplout do kempu Radošov, kde jsme měli první tábořiště. Po peripetiích a několika ztroskotání jsme do kempu dopádlovali. Naše paní učitelky stále sledovaly předpověď počasí a hnaly nás, abychom stany postavili co nejrychleji. Věděly, co se na náš žene. Přišla velká bouře a nechybělo ani krupobití. Po bouři jsme počítali ztráty, největší měly naše paní učitelky, které se stanem přímo pluly 🙂 .

Druhý den jsme vše potřebné dosušili a vyrazili za dalším dobrodružstvím po řece Ohři. Bravurně jsme sjížděli všechny peřeje a užívali si vody. Dorazili jsme do kempu ve Vojkovicích.

Krásné počasí nás doprovázelo i třetí den, kdy někteří už pociťovali značnou únavu. Poslední večer v obci Perštejn nám naše vedení přichystalo parádní stezku odvahy.

Všichni vodáci z Kadaňské jedničky moc děkují našim super učitelkám, p. Černé, p. Markové a p. Daníčkové, dále našemu školníkovi p. Loukotovi a v neposlední řadě drahým polovičkám našich učitelek, p. Daníčkovi a p. Šifferovi. Všichni jsme si to moc užili a doufáme za rok ahooojjj na Ohři.

Vodáci z Kadaňské jedničky

IMG_1804

foto ve fotogalerii

 

‚https://‘ “>

426 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno