Den 3. – 31.5.2023

Po včerejším náročném dni si děti malinko přispaly, po snídani jsme dali další túru po krásách v okolí Oseka. Prozkoumali jsme Salesiovu výšinu, Čertovu díru – bývalou štolu a výlet jsme zakončili na krásné vyhlídce. Po náročném dopoledni jsme si dali výborný oběd a po poledním odpočinku poslední koupání. Teď nás čeká večeře (dneska zdravá 🙂 ), obložené mísy a ovoce, zelenina, pak večerní klasika – míčové hry a hra na schovávanou.

IMG-20230531-WA0000

 

Den 2. – 30.5.2023

Ráno dětičky jako ranní ptáčata vylézaly už od šesti hodin z chatek, takže je bylo potřeba trošku utahat 🙂 . Vydali jsme se na túru, cílem byla zřícenina Rýzmburk. Nakonec se to dětem líbilo, a když si po návratu trošku vydechly a doplnily síly v místní restauraci, čekalo je odpoledne ve znamení vodních hrátek a míčových her.

12

Večer bude táborák, buřty a večerní hrátky. (fotky přidané)

Den 1. –  29.5.2023

Cesta uběhla v pohodě, po příjezdu jsme se ubytovali, dali si výbornou pizzu. Po poledním klidu jsme zkontrolovali koupaliště a pár otužilců provedlo opravdu hloubkovou kontrolu 🙂 . Když jsme se zahřáli, tak jsme vyrazili na každoroční procházku po okolí se zastávkou na zmrzlinu a v místním Tescu na doplnění zásob.

Teď máme zápas v plážovém volejbalu a pak už jen večeře, nějaké to hraní na schovku, fotbal a vybíjenou.

2

foto ve fotogalerii

 

120 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno