Ve středu 22. června byli všichni prvňáčci připraveni na výlet do Prahy do ZOO. Bohužel nám byl vypraven zcela nevyhovující autobus z hlediska bezpečnosti, a tak se někteří vrátili s rodiči domů a ten zbytek se vypravil na procházku po Kadani a za oplatkami a za zmrzlinou.

Cestou jsme se také zastavili u naší nové zdi. Určitě se bude všem líbit.

6

Den před vysvědčením jsme se vypravili do Mostu. Byla to náhrada za nezdařený výlet do ZOO a opět nás postihly problémy s autobusem. Přijel pro nás s půlhodinovým zpožděním.

Nakonec se vše zdařilo a my konečně vyrazili a výlet si řádně užili. Však jsme si to za tu celoroční práci zasloužili :).

29

A konečně je tu čtvrtek a my dnes jdeme s kytičkou do školy pro své opravdové vysvědčení. Jaképak asi bude?

Protože se máme všichni rádi a pořádali jsme spolu nespočetně akcí, tak i vysvědčení jsme dostávaly obě třídy společně. Pozvali jsme také rodiče, kteří byli na nás patřičně hrdí a tatínkové nám otevřeli dětské šampusy na přípitek.

Máme za sebou dlouhý školní rok, který byl pro nás velmi důležitý a také velmi náročný. Ale my jsme to všechno zvládli! Děkujeme paní učitelky, děkujeme maminko a tatínku. Moc se těšíme, že s námi tento den oslavíte a pak už hurá na prázdniny.

30

foto ve fotogalerii 2015-16 ‚https://‘ “>

884 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno