4. září jsme se sešli s novými kamarády v aule školy, kam je přišel přivítat také pan tajemník Ing. Zdeněk Vaško. Starší kamarádi ze 4.A je pozdravili písničkou a pak už došlo na slib prvňáčků, který završili otiskem prstíku ke slavnostní přísaze. Po předání knížky, kterou pro budoucí čtenáře zajistilo město Kadaň, pamětního listu a přivítání paní ředitelky se již právoplatní prvňáčci přidali k tančícím čtvrťákům a společně si „střihli“ dva tanečky, než se vydali na průzkum tříd, kde je čekaly další dárečky a nafouknuté balónky s usměvavým smajlíkem. Vždyť dnešní den byl plný úsměvů a očekávání.

1

Kolem půl desáté se pak přidali ke svým starším kamarádům, kteří se se svými učiteli a učitelkami shromáždili před školou, aby, jak je již tradicí několik let, přivítali společně nový školní rok naší školní hymnou a vztyčením školní vlajky. Balónky vypuštěné do nebe nesly přání dobrého školního roku, plného pohody, úsměvů, vzájemné spolupráce a radosti z dobře vykonané práce.

42

 

Za všechny zaměstnance školy

přejeme prvňáčkům, aby se jim ve škole líbilo, aby dělali radost svým rodičům i svým učitelkám,

přejeme deváťákům, aby jejich poslední rok na naší škole byl plný hezkých zážitků, na které budou jednou rádi vzpomínat při společných setkáních, a aby se úspěšně poprali s přijímacími zkouškami, které je za pár měsíců čekají,

přejeme všem ostatním žákům spoustu hodných kamarádů a spolužáků a také samozřejmě úspěšný celý školní rok.

Nezapomeňte, že učitelé jsou tu pro vás, chtějí vás něco naučit, chtějí si s vámi hrát, chtějí se s vámi bavit, chtějí vám pomáhat a od vás za to očekávají slušné chování a také chuť do společné práce. Slovíčka děkuji, prosím, dobrý den a na shledanou, by měla být často používaná ve vašem běžném slovníku. Když je používáme my, očekáváme to také od vás 🙂 a nejen učitelé, ale všichni zaměstnanci ve škole.

Takže milí žáci,dejme se do práce a užívejme si společně celý školní rok 2017 – 18. 31

 

Mgr. Irena Gahlerová, ředitelka školy

přivítání prvňáčků

prvňáčci ve třídách

zahájení

 

 

  ‚https://‘ “>

815 Celkem přečteno 2 Dnes přečteno