A je tu poslední měsíc kalendářního roku.

Všichni jsme už natěšeni na Vánoce a vánoční prázdniny a v tomto duchu také budou probíhat některé akce v měsíci.

Naši nejmenší si tak jako každý rok budou v pondělí při setkání u stromečku připomínat vánoční zvyky a zpívat koledy, ve třídách se zdobí stromečky a připravují dárky, přivítáme Mikuláše s čertem, někteří sí půjdou vyrobit vánoční ozdoby do galerie, zasportujeme si nejen na Vánočním trojboji, navštívíme vánoční Chomutov a samozřejmě proběhnou vánoční besídky.

Všechny rodiče a příznivce naší školy pozveme 11. prosince na „Adventní setkání“, v rámci kterého proběhne malá žákovská akademie, vánoční dílny a vánoční trhy.

Nezapomněli jsme také na malé občerstvení, školu provoní purpura, vanilka a skořice s hřebíčkem. Tentokrát necháme zavřené učebny a budeme si jen tak povídat, připomínat krásné vánoční zvyky a pokusíme se na chvíli zapomenout na předvánoční shon.

Družinu čeká „Veselé peklo“ a den vánočních radovánek, některé děti navštíví divadlo v Mostě, jiné pojedou do aquaparku v Chomutově, další si zahrají bowling, navštíme kino Hvězda a prostě si budeme i ve škole užívat čekání na Ježíška :).

Nezapomene se ale také učit, protože se hned po Vánocích přiblíží hodnocení 1. pololetí. Žáky 9. tříd čekají ještě prezentace některých středních škol, protože  že se jim blíží termín vyplňování přihlášek.

Užívejme si všichni krásného předvánočního období 🙂

plán prosinec

 

 

‚https://‘ “>

715 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno