A máme tu poslední měsíc kalendářního roku a s ním blížící se nejkrásnější svátky v roce.

Už v pondělí 4. prosince zahájíme na 1. stupni projekt Advent, při kterém si u vánočního stromečku připomínáme vánoční zvyky, zpíváme koledy a zapalujeme svíčky na adventním věnci.

Součástí tohoto projektu jsou různé doprovodné akce, jako např. výlet do Chomutova na výstavu čertů, projektový den v družině „S čerty nejsou žerty“ a také spaní družinových dětí ve škole s mikulášskou nadílkou. V neposlední řadě jsou to vánoční besídky v jednotlivých třídách se svými třídními učiteli.

Celou veřejnost pozveme na Den otevřených dveří 19. prosince, kde nabídneme vánočně laděnou krátkou školní akademii, vánoční trhy, ochutnávku cukroví a samozřejmě prohlídku školy a poskytnutí informací rodičům budoucích prvňáčků.

6. prosince budeme moc držet palce našim žákům z 9. tříd, kteří nás budou reprezentovat v soutěži „Mladý chemik“ v Lovosicích.

Během měsíce budeme také sportovat a  přivítáme u nás již na 5. ročníku plaveckých závodů „Vánoční kapřík“ plavce z kadaňských škol.

A 21. prosince nás přijede navštívit Bovýsek, aby si s námi popovídal o zdravé výživě a určitě přiveze také něco „na zub“ 🙂 .

Milí žáci, ať vám to čekání na dárky utíká a nezapomínejte také na své rodiče a pomozte jim v tom předvánočním shonu, aby i oni si užili tohoto krásného období.

plán prosinec

 

 

 

  ‚https://‘ “>

626 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno