V měsíci březnu nás čeká projekt „Okno do světa“, ve kterém tentokrát budeme poznávat Rakousko. Z rakouského velvyslanectví nám zaslali mnoho prospektů, různé brožurky, CD a DVD, kuchařkám knihu receptů, abychom mohli ochutnat nějaké rakouské jídlo a pro ty, kteří vytvoří nejlepší prezentaci malou sladkou odměnu. Vyvrcholením celého projektu bude opět výstava prací v pergole.

V průběhu celého měsíce budou mít žáci 2. stupně možnost pochlubit se svými znalostmi ve vědomostních soutěžích, bude se opět sportovat, 1. stupeň vyrazí za kulturou, budeme se věnovat ekologii a také se (kdo bude chtít) zúčastníme sbírky pro opuštěné kočičky.

V družině se setkají maminky na odpoledním dýchánku a všichni se společně budeme těšit na jaro a svátky jara – Velikonoce. Vyzdobíme si krásně školu a pak už tu budou velikonoční prázdniny.

28. března bude sice velikonoční pondělí a pomlázka, na kterou se všichni hodně těší (obzvlášť kluci), ale i tak si vzpomeneme na naše učitele a učitelky a na dálku jim popřejeme všechno nejlepší k jejich svátku.

 

plán březen

 

  ‚https://‘ “>

992 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno