Lyžařský kurz 2019

Den první

Ráno jsme vyjeli z autobusového nádraží do Jáchymova, cesta byla bezproblémová, po příjezdu jsme se ubytovali, převlékli a šli na svah. Rozdělili jsme se do skupin a pak se nám věnovaly naše paní učitelky. Den na svahu probíhal v pořádku, když jsme se vrátili ze svahu a převlékli se do suchého oblečení, byli jsme obeznámeni o bezpečnosti na sjezdovce, jak se máme chovat apod.

Pak následovala večerka a všichni šli spát.

Den druhý

Dnešek jsme si naprosto užili, udělali jsme strašně velké pokroky  jak na lyžích, tak na snowboardu. Večer následovaly společenské hry, které jsme si užili.

Den třetí

Další den proběhl v pořádku, lyžování bylo pouze do 12 hodin, protože třetí den by měl být odpočinkový. Po obědě byl polední klid, odpoledne byly venkovní aktivity ve sněhu. Soutěžili jsme o nejvíc kreativní stavbu pomocí sněhu a přírodních materiálů. Když jsme přišli na chatu, byl turnaj ve stolním tenise a piškvorkách. Po večeři jsme hráli společenské hry.

Den čtvrtý

Předposlední den jsme zvládali lyžařské a snowboardové dovednosti. Odpoledne pokračovala soutěž vědomostním testem, poté následovalo celkové vyhodnocení lyžařského kurzu, předání diplomů a odměn.

Na závěr celkového dne jsme si užili společenský večer.

Den pátý

Dnes jsme byli poslední den na sjezdovce, moc jsme si to užili a dlouho budeme na tak skvělý lyžák rádi vzpomínat. Cestou v autobuse jsme poslouchali písničky, povídali si a užívali jsme si společných chvilek.

IMG_0657

 

 

 

‚https://‘ “>

398 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno