Fyzika nanečisto

Každý čtvrtek ráno před vyučováním se scházejí zájemci o fyziku. Jsou to ti, co chtějí vědět víc a chtějí porozumět  fyzikálním zákonům. Připravují pro spolužáky pomůcky na hodinu a vyrábějí jednoduché přístroje pro lepší pochopení fyziky. Občas sem zavítají i ti, kteří mají nějaký problém, a tak jim pomáháme látku doplnit a pochopit.

Ing. Alena Daníčková

IMG_20170223_071717

Taneční kroužky

Od října jsme zahájili činnost tanečních kroužků. Každé pondělí se schází tanečnice JUNIORKY – děvčata čtvrtých a pátých tříd a v úterý mají pravidelné tréninky naše MINI tanečnice – děvčata prvních až třetích tříd. S děvčaty se zaměřujeme na taneční sestavy s pompony, kterými se snažíme zpestřit významné akce školy. Tréninky obohacujeme i tanci v latinskoamerickém stylu.

Mgr.Zdeňka Kučerová

IMG_2308

Kroužek florbalu

Kroužek florbalu navštěvují žáci 5. – 9.tříd, dívky i hoši. Pravidelně se scházíme každý čtvrtek ve 14 hodin ve velké tělocvičně, kde pak probíhají kromě tréninku i zápasy, které jsou často velmi dramatické a nikdo nikomu nic nedaruje. Na ukončení kroužku nás v květnu čeká turnaj tříd smíšených družstev.

Mgr. Vlasta Elisová

P1100441

Plavecká liga

Každou středu ráno pilně trénujeme plavecké styly, hrajeme hry ve vodě a učíme se správně dýchat. Nové posily ze čtvrtých tříd se velmi dobře zapojili, určitě z nich budou dobří plavci.

Mgr. Kateřina Marková

IMG_8805

  ‚https://‘ “>

614 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno