Vážení rodiče,

město Kadaň Vám nabízí možnost využít službu „Evidence docházky žáka“. Smyslem je zajistit kontrolu rodiče nad příchodem dítěte do školy. Vše funguje na jednoduchém principu. Dítě má svůj čip, který přiloží u vstupu do školy ke čtečce, ta jeho příchod zaznamená a odešle během 30 minut jednomu ze zákonných zástupců SMS zprávu o přítomnosti dítěte ve škole. SMS o příchodu dítěte do školy bude odeslána jen na 1 telefonní číslo (ne oběma rodičům). Eviduje se pouze příchod žáka, odchod ze školy již ne!

Provoz systému bude z větší části hrazen zřizovatelem včetně prvního čipu. Rodiče se budou podílet pouze měsíčním poplatkem ve výši 20,- Kč splatným za celý školní rok dopředu v měsíci září (tj. 200,- Kč za rok). V případě ztráty čipu je poplatek 70,- Kč, který hradí již rodiče.

Vzhledem k náročnosti přípravy celého projektu bychom rádi zjistili Váš zájem již nyní.Tuto službu prozatím nabízíme pouze žákům 1. stupně od příštího školního roku 2018/19.

Pokud máte zájem o nabízenou službu, prosím Vás tedy o vyplnění návratky (formulář Vám přinesou děti) a vrácení zpět třídní učitelce nejpozději do konce měsíce června 2018.

Irena Gahlerová, ředitelka školy

 

  ‚https://‘ “>

578 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno