Adélka Blašková navštěvuje velmi krátce naši školu, a jak jsme se dozvěděli z Kláštereckých novin, je také úspěšná tanečnice. Adélko, gratulujeme k úspěchu a samozřejmě tobě i celé skupině budeme držet pěsti v dalších tanečních kláních.Adélka

 

Převzato z Kláštereckých novin:

„Taneční skupina RESPECT ovládla Hip-Hop

Taneční skupina RESPECT z Klášterce nad Ohří se 14. února zúčastnila valentýnské Hip-Hopové taneční soutěže v České Lípě.

Premiéru zde měli nejmladší členové, kteří se umístili na 4. místě ve své věkové kategorii. Starším členům se podařilo vystoupat o stupínek výše a ve své kategorii získali za 3. místo pohár.
Skupina RESPECT se rozhodla vytvořit i taneční dua a sólová vystoupení. Že to bylo šťastné rozhodnutí, o tom svědčí další skvělá umístění, která si z České Lípy odvezla. Konkrétně dvojice Tereza Šulanová a Veronika Pražáková získala 1. místo v kategorii streetdance (15 – 17 let), Aneta Srbecká a Adéla Blašková 2. místo (11 – 15 let) a v téže kategorii za své sólo získala Soňa Smejkalová 3. místo.
Díky těmto výkonům postupuje skupina do finále soutěže, která se bude konat v Praze. Celkem si skupina RESPECT ze sobotních závodů odvezla 4 poháry a už se těší na další ročník Valentýnské soutěže, kde se jí tak dařilo. ,,Tento ročník soutěže se nám opravdu povedl. Ti nejmladší z nás si zaslouží velkou pochvalu, jelikož přes veškerou nervozitu se jim vystoupení povedlo. Doufáme, že i v ostatních soutěžích podáme takové výkony, abychom opět nějaká umístění získaly a dařilo se nám minimálně tak skvěle, jako v České Lípě,“ přejí si tanečnice z RESPECTU.“

 

 

‚https://‘ “>

906 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno