Dne 16.2. 2015 jsme my, žáci Kadaňské jedničky, opět vyrazili na lyžařský a snowboardový kurz do obce Mariánská u Jáchymova. Pětidenní sportovní vyžití nám velmi zpříjemnilo nádherné počasí, které nás provázelo celým pobytem. Byli jsme rozděleni do čtyř týmů pro pokročilé, začáteční lyžaře a snowboardisty. Pokročilí lyžaři a snowboardisté zdokonalovali a pilovali svůj dosavadní styl převážně na červené sjezdovce. Ti, co na lyžích či snowboardu stáli poprvé, jezdili na výborně upraveném svahu pro začátečníky.
Ve středu, kdy bylo odpočinkové odpoledne, jsme plnili zajímavé úkoly v přírodě, např.: „Jak rozdělat oheň na sněhu,“ které se mnohým z nás podařily. Večerní aktivity byly velmi vtipné a nápadité. Konal se turnaj ve stolním tenise, kde favoritka Nicole Nestlerová obhájila své prvenství z loňského roku. U chlapců své kvality nejlépe předvedl Šimon Soukup. Ve čtvrtek 19.2. přišli na řadu slalomové závody na lyžích a snowboardu. Nejlepším lyžařem se stal Rosťa Čuprej a nejlepším snowboardistou Jirka Šťastný.
Všichni jsme si lyžařský kurz užili a jsme rádi, že pro nás naše tělocvikářky toto sportovní vyžití připravují a tímto jim samozřejmě moc děkujeme.

My, žáci z 9.B a 9.A, se loučíme a příští rok si to užijte i za nás.
Lyžaři a snowboarďáci z Kadaňské jedničky

84

foto ve fotogalerii 2014-15 a facebooku 1.základní škola Kadaň ‚https://‘ “>

941 Celkem přečteno 2 Dnes přečteno