Ve dnech, kdy už všichni myslíme na prázdniny, bylo pro nás příjemným zpestřením scénické čtení zvané Listování. Moc rádi jsme na naší škole přivítali herce Pavla Oubrama a Tomáše Drápelu. Představení „Prázdniny blbce č. 13“ pro 1. stupeň a „Legeda Hanzelka a Zimund“ pro 2. stupeň jsme si moc užili.

Z reakcí našich žáků vybíráme:
Káťa 7.tř.
Herci nás prováděli knihou „Legenda Hanzelka a Zikmund“ skoro hodinu,která byla plná zábavy ,smíchu a dobré nálady. Tentokrát byla kniha cestopis. Příběh se odehrával v Čechách, Africe a na kontinentu Ameriky. Zikmund a Hanzelka nám ukázali, co je pravé dobrodružství. Cestování vozem Tatra přineslo oběma hrdinům nečekané zážitky. Mnoho žáků představení motivovalo tak , že jsou přesvědčeni ,že dobrodružství, které zažili oba hlavní hrdinové , chtějí zažít jednou také . Představení se všem líbilo a těšíme se na další knihu ze scénického čtení od Listování .

Daniel,7.tř
Velmi se mi líbily kulisy. Havelka a Zikmund cestovali autem Tatra. Hercům se podařilo díky autu namalovanému na plátně vytvořit dokonalou představu automobilu.

Dominik 7.tř
Prostřednictvím Listování jsme měli možnost procestovat různé kontinenty a seznámit se se životem lidí, kteří na nich žijí. Zajímavé byly jejich reakce na české cestovatele. Velmi vtipné rozhovory nás rozesmály.

Nicole ,5.B
Bylo to velice hezké. Herci hráli, co se v knize dělo, a přitom četli ukázky. Nejvíce se mi líbilo předvádění Kláry. Knížku „Prázdniny blbce č. 13“ doporučuji všem.

Míša 5.B
Představení bylo velmi hezké. Dozvěděli jsme se všechno o knize. Nejvíce se mi líbilo, jak Tadeáš vyčaroval Klárce lentilky.

P1020850

foto ve fotogalerii 2014-15 ‚https://‘ “>

660 Celkem přečteno 2 Dnes přečteno