V úterý 5.5. 2015 jsme šli naposledy do městské knihovny na návštěvu. Vrátili jsme vypůjčené knihy, předali vystřižené obrázky na výzdobu oken a vymalovali si poslední omalovánky. Do městské knihovny jsme docházeli pravidelně každý měsíc a vybírali si pohádkové knihy na dané téma, ze kterých jsme si pak v družině četli. Poznali jsme plno krásných pohádkových knížek a díky nim zažili plno dobrodružství.

V září jsme znovu prožívali příběhy o kamarádech, v říjnu se dostali do země draků a mezi draky, v listopadu u nás vládli čerti s Mikulášem, prosinec byl plný vánočních příběhů. V lednu jsme se vypravili za polární kruh a zažili bezva koulovačku přímo ve škole. Únor byl ve znamení rytířů a princezen, březen jsme se dovídali o mláďátkách zvířátek kolem nás. Duben byl plný čarodějnic, květen věnujeme květinám a červen – to už se těšíme na léto a prázdniny.

Touto cestou děkujeme knihovnicím v městské knihovně, zejména p. Vlasákové, která se nám s úsměvem a velkou trpělivostí během roku věnovala a pomáhala nám s výběrem knih do družiny. Paní knihovnice nám připravovaly po celý rok omalovánky a zároveň vystavovaly naše práce vyrobené nejen v knihovně, ale i v družině.

školní družina:  Skřítci a H. Martínková

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

foto ve fotogalerii 2014-15 ‚https://‘ “>

712 Celkem přečteno 1 Dnes přečteno